Fotele biurowe

Fotele biurowe

Pokazuje 1 - 60 z 127 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 127 elementów

Praca siedząca to duże obciążenie dla organizmu. Tymczasem według statystyk aż siedmiu na dziesięciu Polaków wykonuje swoje obowiązki zawodowe za biurkiem. Może to zwiększać ryzyko chorób związanych z siedzącym trybem życia, ale przede wszystkim stanowi znaczne obciążenie dla układu ruchu. W szczególności cierpi odcinek lędźwiowy i szyjny kręgosłupa, na których skupia się najwięcej obciążeń związanych z pracą przed komputerem. Wybawieniem w takiej sytuacji są odpowiednio dopasowane fotele biurowe, które gwarantują ergonomiczną postawę ciała.

Wygodny fotel do biurka nie tylko pozwala odciążyć kręgosłup, ale również ułatwia skupienie się na wykonywanych zadaniach. Warto więc zainwestować w sprawdzony fotel biurowy, którego nie powinno zabraknąć nie tylko w biurze, ale również w każdym domu. Praca po godzinach, dodatkowe projekty, home office, nauka, czy korzystanie z komputera w celach rozrywkowych powinny wiązać się z komfortowym miejscem do siedzenia. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne fotele biurowe posiadające regulowane zagłówki, podłokietniki oraz wysokość i kąt nachylenia siedziska.

Designerski fotel biurowy

Praktyczny fotel do biurka stanowi wizytówkę biura. Warto więc zadbać, aby jego wygląd był całkowicie spójny z otoczeniem. Aurę profesjonalizmu tworzą zwłaszcza designerskie fotele biurowe, które przyciągają spojrzenia i podkreślają dobry gust właściciela. Jeśli zależy Ci na budowaniu profesjonalnego wizerunku swojej firmy, sprawdź naszą ofertę nowoczesnych krzeseł biurowych. Nasze modele wykonane są z solidnych materiałów, które nie tylko elegancko się prezentują, ale są również praktyczne.

Stabilne i ergonomiczne fotele biurowe

Dobrze dopasowany fotel do biurka powinien spełniać szereg warunków, aby uznać go za zgodny z zasadami ergonomii. Wygodny fotel biurowy powinien posiadać kółka, które umożliwiają swobodną zmianę położenia, a jednocześnie odpowiadają za stabilność całego mebla.

Trudno wyobrazić sobie krzesło do pracy bez możliwości regulacji wysokości siedziska. Dzięki niemu fotel biurowy możesz dostosować do swojego wzrostu. Ergonomiczne fotele powinny być też wyposażone w podłokietniki, które stanowią podparcie dla rąk i zapobiegają przeciążeniom nadgarstków. Są one też istotne w zachowaniu prawidłowej postawy ciała. Z tego punktu widzenia na szczególną uwagę zasługuje oparcie fotela, które powinno być dopasowane do fizjologicznego kształtu kręgosłupa. Komfort dla odcinka szyjnego gwarantuje z kolei zagłówek, który pozwala wyeliminować problem garbienia się.

Fotel biurowy z zagłówkiem

Dostępne w naszym sklepie fotele biurowe posiadają różne konstrukcje i wysokość, co pozwala łatwo dopasować idealne rozwiązanie do swoich potrzeb. Państwa uwadze polecamy zwłaszcza fotel do biurka z zagłówkiem, który pełni ważną funkcję w zachowaniu prawidłowej postawy ciała. Dzięki oparciu głowy można uniknąć dokuczliwych bólów szyi, które są często spotykane wśród osób wykonujących pracę siedzącą.

Poznaj szczegóły oferty!

Zobacz także inne kategorie:

Facebook

O sklepie

Szeroki asortyment krzeseł oraz mebli sprawia, że każdy Klient znajdzie u nas odpowiedni produkt.

Atrakcyjne ceny i profesjonalne doradztwo w wyborze, gwarantują satysfakcję z zakupów.

Znajdź swój ideał na SIADAM.PL ! Nie wiesz co wybrać ? Zadzwoń ! Chętnie doradzimy :)

System płatności obsługuje:
System płatności Przelewy24 – PayPro S.A.
Agencja digital marketing EACTIVE