Fotele ergonomiczne biurowe

Fotele ergonomiczne biurowe

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Ergonomia to dziedzina określająca warunki, jakie należy spełnić, aby zagwarantować sobie prawidłową postawę ciała podczas pracy. Pozwala to zapobiegać kontuzjom i bólowi, jaki może towarzyszyć wielogodzinnej pracy siedzącej. Ergonomiczny fotel biurowy to podstawa dobrego samopoczucia i wydajności. Sprawdź nasze fotele biurowe ergonomiczne i stwórz bezpieczne miejsce do pracy w domu lub w biurze!

Fotele ergonomiczne odpowiednie dla pracowników

Istnieje wiele ważnych cech, które powinien mieć fotel biurowy ergonomiczny. Przed zakupem warto więc dokładnie sprawdzić, które fotele do biura ergonomiczne sprawdzą się najlepiej w codziennej pracy. Przepisy BHP dokładnie opisują, jak powinno być zorganizowane bezpieczne miejsce pracy. Zgodnie z przepisami fotele biurowe ergonomiczne powinny:

- być stabilne,
- mieć możliwość regulacji wysokości siedziska na poziomie 45-50 cm od podłogi oraz podłokietników na 19-25 cm od siedziska (fotele ergonomiczne do komputera),
- posiadać pięciopodporową podstawę z kółkami,
- gwarantować swobodę ruchu poprzez odpowiednie wyprofilowanie, jakie mają nasze fotele do biura ergonomiczne,
- mieć możliwość obrotu, regulacji kąta nachylenia i wysokości oparcia.

Ergonomiczny fotel biurowy spełniający te wymagania może być wykorzystywany do pracy przed komputerem. Co więcej, fotel do biurka ergonomiczny sprawdzi się też u graczy.

Krzesła ergonomiczne wsparciem w pracy

Każdy fotel do biurka z naszej oferty to ergonomiczny model gwarantujący bezpieczną pracę. Fotele ergonomiczne do komputera sprawdzają się zarówno podczas pracy przed monitorem, jak i wypełniania dokumentów i wykonywania innych obowiązków przy biurku. Dodatkowo nasze krzesła ergonomiczne mają wiele funkcjonalności. Zgodnie z przepisami, wszystkie fotele biurowe ergonomiczne w naszym sklepie mają możliwość regulacji wysokości siedziska oraz kąta nachylenia oparcia. W naszej ofercie znajdziesz zarówno ergonomiczny fotel biurowy podpierający plecy, jak i sprawdzone krzesła ergonomiczne z zagłówkiem.

Oferujemy również praktyczny fotel biurowy ergonomiczny z możliwością regulacji podłokietników. Tego typu krzesła ergonomiczne gwarantują wygodne podparcie przedramion, co pozwala zachować prawidłową postawę ciała podczas pracy na klawiaturze. Ergonomiczny fotel biurowy tego typu pozwala też odciążać nadgarstki i zapobiegać bólowi. Sprawdź naszą ofertę i postaw na sprawdzone fotele biurowe ergonomiczne, które zachwycają swoją wygodą oraz designem!

Facebook

O sklepie

Szeroki asortyment krzeseł oraz mebli sprawia, że każdy Klient znajdzie u nas odpowiedni produkt.

Atrakcyjne ceny i profesjonalne doradztwo w wyborze, gwarantują satysfakcję z zakupów.

Znajdź swój ideał na SIADAM.PL ! Nie wiesz co wybrać ? Zadzwoń ! Chętnie doradzimy :)

System płatności obsługuje:
System płatności Przelewy24 – PayPro S.A.
Agencja digital marketing EACTIVE