Krzesło Ergonomiczne IOO  B Color

IOO to rodzina ergonomicznych foteli biurowych dostępnych w różnych konfirguracjach kolorystyczno - materiałowych. Od teraz dajemy Ci możliwość indywidualnego doboru koloru stelaża, siatki oraz wykończenia siedziska.

Termin realizacji 1-5 dni

Krzesło Ergonomiczne IOO B Color

Producent: Grospol

Skonfiguruj krzesło

2 065,29 zł
1 679,10 zł netto

-13%

2 373,90 zł brutto

364 Przedmioty

Parametry techniczne

Wysokość całkowita 114,5-131,5
Głębokość siedziska 40-45,5cm
Wysokość siedziska 48,5-57cm
Szerokość siedziska 50cm

Opis produktu

Ioo to rodzina ergonomicznych foteli biurowych wyposażonych w pełen zakres funkcji i szereg innowacyjnych rozwiązań.

Idealny fotel do długiej i intensywnej pracy przy biurku. Zachęcamy do zapoznania się z dalszym opisem oraz do obejrzenia filmu prezentującego wszystkie zalety rodziny Ioo:

Prezentowana wersja Ioo B Color oznacza, że możesz samodzielnie wybrać tkaninę siedziska i kolor siatki oparcia dla fotela zbudowanego na czarnym stelażu (B),

KOLOR SIATKI MESH na oparciu:

KMD30 - oparcie w kolorze szarym- 

KMD31 - oparcie w kolorze czarnym.

Zastosowana na oparciu siatka MESH w części zewnętrznej posiada warstwę tkaniny dzięki czemu jest:- przyjemna w dotyku,- niezwykle trwała, odporna na rozciągania nawet przy częstym i długim użytkowaniu,- odporna na ścieranie (odporność powyżej 100 000 cykli).W dodatku doskonale dopasowuje się do kształtu pleców Użytkownika i zapewnia swobodną cyrkulacje powietrza.

Rodzinę IOO wyróżnia innowacyjny system regulacji, w którym wiele funkcji sprowadzono do joysticka, na który będziemy powoływać się w dalszym opisie fotela:  

   

Fotel wyposażony jest w mechanizm ruchowy Synchro, który umożliwia łączne wychylenie oparcia i siedziska z możliwością blokady w wybranej pozycji:

Ruch oparcia jest szybszy i wyraźniejszy aniżeli ruch siedziska. Aktywacji ruchu dokonujemy przesunięciem joysticka do tyłu, zaś blokady wybranej pozycji przesunięciem joysticka do pozycji wyjściowej.

Opór jaki stawia oparcie podczas wychylenia jest regulowany co pozwala dostosować fotel do wagi i potrzeb Użytkownika. Jeśli synchroniczny ruch oparcia i siedziska jest włączony, fotel naśladuje ruch Użytkownika i zapewnia mu nieustanne podparcie pleców i głowy na całej długości. 

Jedną z wielu innowacji fotela jest elastyczny zagłówek, który naśladuje każdy ruch głowy Użytkownika. Zagłówek pracuje we wszystkich 4 pozycjach (lewo-prawo; przód-tył oraz po skosach), odpowiadając na ruch głowy Użytkownika. Prace zagłówka bardzo dobrze opisuje film instruktażowy.

Zagłówek posiada również regulacje wysokości co pozwala dostosować jego położenie do wzrostu Użytkownika; zagłówek można również w łatwy i szybki sposób zdemontować/zamontować ponownie.

Kolejną innowacją fotela jest elastyczna, niezależna cześć lędźwiowa oparcia, która odpowiada na ruchy Użytkownika w fotelu, zapewniając odpowiednie wsparcie dla tej części pleców i kręgosłupa.

Część lędźwiowa jest niezależnym elementem oparcia, który na elastycznej "nodze" porusza się w prawo-lewo, przód-tył oraz na boki, naśladując ruch pleców Użytkownika. 

Całe oparcie fotela jest również wyposażone w regulację wysokości, która możliwa jest bez wstawania z fotela. Regulując wysokość oparcia, dostosowujemy również wysokość elastycznej części lędźwiowej oparcia. Oparcie możemy zablokować na 5 różnych wysokościach.

Siedzisko foteli IOO wyposażone jest standardowo w regulacje głębokości siedziska. To ważna funkcja, która pozwala na dostosowanie długości siedziska do wzrostu Użytkownika. Dzięki tej funkcji osoba niska skorzysta z funkcji oparcia a wysoka zmniejszy ucisk przodu siedziska na uda,

Wybraną głębokość (długość) siedziska ustawiamy ruchem joysticka do przodu. Odpowiednie ustawienie głębokości siedziska pozwoli w pełni wykorzystać funkcje oparcia i siedziska.

Fotel posiada również płynną regulację wysokości siedziska. Ruchem joysticka do góry podnosimy siedzisko, zaś ruchem joysticka w dół opuszczamy siedzisko.

Ważnym elementem fotela są podłokietniki regulowane w 4 płaszczyznach. Pierwszą dostępną regulacją jest wysokość podłokietników:

Funkcja wysokości umożliwia ergonomiczne ułożenia przedramienia (90 stopni względem tułowia), co znacząco odciąża mięśnie pleców podczas wielogodzinnej pracy.

Podłokietniki są ponadto wyposażone w regulację odległości od siedziska, co umożliwia ich dostosowanie do wzrostu i budowy ciała Użytkownika.

Regulacja długości i kąta położenia nakładki podłokietnika wspiera m.in pisanie na klawiaturze (ułożenie nakładek do środka), czy wstawanie z fotela (ułożenie nakładek do zewnątrz).

Aluminiowa, polerowana do koloru chrome podstawa jezdna jest niezwykle trwała i bezawaryjna (nie ma elementów spawanych).

W wyposażeniu standardowym fotel posiada kółka miękkie ograniczające zużycie powierzchni twardych (parkiet, panele, terakota).

Fotele Ioo posiadają Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.

Fotel spełnia również wymogi oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Opieki Socjalnej z 1 grudnia 1998 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku wyposażonym w monitory ekranowe.

Model objęty jest 5-letnią gwarancją w systemie od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu. W przypadku usterki fotel jest od Państwa odbierany przez kuriera i dostarczany niezwłocznie po jej usunięciu.

Wymiary modelu:

Filmu z prezentacją produktu:

Masz pytanie?

  • Skontaktuj się z nami! Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
    pon.-pt. w godzinach 9:00-17:00
  • siadam@siadam.pl
  • 71 72 99 999

Dostawa

Dostawa GRATIS!

Gwarancja

5 lat gwarancji w systemie „od drzwi do drzwi” dla państwa pełnego komfortu

Opinie

Napisz opinię

Krzesło Ergonomiczne IOO  B Color

Krzesło Ergonomiczne IOO B Color

IOO to rodzina ergonomicznych foteli biurowych dostępnych w różnych konfirguracjach kolorystyczno - materiałowych. Od teraz dajemy Ci możliwość indywidualnego doboru koloru stelaża, siatki oraz wykończenia siedziska.

Termin realizacji 1-5 dni

Produkty powiązane

Facebook

O sklepie

Szeroki asortyment krzeseł oraz mebli sprawia, że każdy Klient znajdzie u nas odpowiedni produkt.

Atrakcyjne ceny i profesjonalne doradztwo w wyborze, gwarantują satysfakcję z zakupów.

Znajdź swój ideał na SIADAM.PL ! Nie wiesz co wybrać ? Zadzwoń ! Chętnie doradzimy :)

System płatności obsługuje:
System płatności DotPay
Agencja digital marketing EACTIVE