Ergohuman PLUS BT KMD34

Fotele Ergohuman to stabilne fotele ergonomiczne od lat wiodące prym w międzynarodowych sektorach handlowych. Dysponują wieloma rozwiązaniami ergonomicznymi, które troszczą się o wygodę Państwa pracy.

Termin realizacji: 1-3 dni robocze.

Grospol krzesło biurowe Ergohuman Plus Elite BT KMD34 zielony

Producent: Grospol

Skonfiguruj krzesło

2 553,40 zł
2 075,94 zł netto

-15%

3 004,00 zł brutto

49 Przedmioty

Parametry techniczne: Grospol krzesło biurowe Ergohuman Plus Elite BT KMD34 zielony

Wysokość całkowita 115-129 cm
Głębokość siedziska 36,5-43cm
Wysokość siedziska 45-54 cm
Poszycie Siatka Mesh + Tkanina
Szerokość całkowita 43-67 cm
Mechanizm Synchro
Szerokość siedziska 50 cm
Regulacja głębokości siedziska Tak
Regulacja wysokości oparcia Tak
Podparcie lędźwiowe Tak
Szerokość maksymalna 1 KG
WAGA CENEO 1 KG

Opis produktu: Grospol krzesło biurowe Ergohuman Plus Elite BT KMD34 zielony

Fotele Ergohuman PLUS to stabilne fotele ergonomiczne od lat wiodące prym w międzynarodowych sektorach handlowych. Dysponują wieloma rozwiązaniami ergonomicznymi, które troszczą się o wygodę Państwa pracy.


Do głównych rozwiązań ergonomicznych zaliczamy:

 • prężną podporę odcinka lędźwiowego kręgosłupa,

 • regulację zagłówka,

 • formowane oparcie o możliwości ustalenia wysokości,

 • podłokietniki, które można regulować w kilku obszarach,

 • regulowaną głębokość siedziska, synchroniczny mechanizm ruchowy,

Fotel Ergohuman PLUS posiada także innowacyjne rozwiązania funkcjonalne:

 • Joystick, który służy do regulacji głównych funkcji fotela (wysokości, głębokości oraz oddalenia oparcia od siedziska),

 • Fotel wykonany jest w miłej w dotyku siateczki MESH (oparcie) oraz Tkaniny (siedzisko).


Parametry techniczne:

Mechanizm : Ergohuman Plus Elite BT wyposażony został w synchroniczny mechanizm ruchowy. Po zwolnieniu blokady (za pomocą Joysticka), oparcie wychyla się w ruchu synchronicznym z siedziskiem naśladując ruch użytkownika w fotelu. Wychylenie oparcia podążające za ruchem pleców użytkownika jest znacznie wyraźniejsze i szybsze aniżeli ruch siedziska. Siła oporu jaki stawia oparcie podczas wychylenia jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi Użytkownika. Użytkownik w każdej chwili ma również możliwość blokady wybranej pozycji wychylenia oparcia i siedziska. Mechanizm umożliwia ponad to regulację głębokości siedziska, a więc jego odległości od oparcia. Dzięki tej właściwości, funkcje oparcia będą dostępne zarówno dla niskich jak i wysokich Użytkowników, a przednia część siedziska nie będzie uciskać uda.

Podłokietniki : fotel wyposażony jest w podłokietnik regulowany w 4 płaszczyznach :

 • góra - dół, pozwala na dostosowanie jego wysokości tak aby przedramie ułożone było pod kątem 90 stopni do tułowia, co znacznie odciąża mięśnie pleców podczas długiej pracy w pozycji siedzącej. Zakres regulacji wysokości podłokietnika to 7 cm,

 • odległość nakładki od siedziska, pozwala na dostosowanie rozstawu podłokietników zarówno dla niskich, jak i wysokich użytkowników,

 • odległość nakładki od oparcia, pozwala na jej dostosowanie do długości przedramienia użytkownika,

 • kąt położenia nakładki w zakresie +/- 15 stopni (skierowanie nakładek do wewnątrz siedziska ułatwia pisanie na klawiaturze, zaś ich skierowanie na zewnątrz ułatwia swobodne wstawanie z krzesła),


Podstawa Jezdna: Fotel posiada pięcioramienną podstawę, która wykonana jest z polerowanego aluminium. Oprócz walorów estetycznych, główną zaletą takiego rozwiązania jest brak elementów spawanych, co znacznie wydłuża jej trwałość.

Siłownik: Płynną regulację wysokości zapewnia siłownik pneumatyczny o zakresie regulacji 100 mm. Zewnętrzna obudowa jest chromowana. Jak cały fotel objęty jest wydłużoną gwarancją w systemie od drzwi do dzrwi. Najwyższą jakość tego elementu zapewnia Certyfikat Badania DIN 4550 Klasse 3.

Oparcie: Profilowane, tapicerowane siatką Mesh, która doskonale dopasowuje się do kształtu pleców użytkownika. Oparcie na około 1/3 długości posiada wyodrębnioną część lędźwiową, która porusza się we wszystkich kierunkach reagując na ruch Użytkownika i gwarantując odpowiednie podparcie lędźwi w każdej pozycji. Oparcie wyposażone jest w regulację wysokości możliwą bez konieczności wstawania z fotela. Możemy je zablokować na 4 różnych poziomach wysokości. Siła jaka niezbędna jest do poruszenia podpórki lędźwiowej jest większa aniżeli w często porównywanej serii IOO.

Zagłówek: Tapicerowany jest siatką Mesh tak jak całe oparcie fotela. Posiada regulację wysokości (w zakresie 5 cm) oraz regulację kąta nachylenia. W odróżnieniu od zagłówka serii IOO pozwala na zablokowanie wybranej wysokości i kąta nachylenia.

Certyfikaty: Fotele Ergohuman PLUS Elite posiadają Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Wdrożeń i Badań Przemysłu Meblarskiego. Wyrób spełnia wymogi ergonomiczne oraz warunki rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 1 grudnia 1998 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku wyposażonym w monitory ekranowe.

Tkaniny i kolorystyka: Oparcie w fotelach Ergohuman Plus BT tapicerowane jest wyjątkowo trwałą i funkcjonalną siatką Mesh. Jej zewnętrzna warstwa pokryta jest tkaniną co czyni ją przyjemną w dotyku i użytkowaniu. Mesh nie rozciąga się nawet przy długim i częstym użytkowaniu, a ponadto jest niezwykle odporna na ścieranie (100 000 cykli). Jej właściwości powodują, że łatwo dopasowuje się do kształtu pleców użytkownika i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Siedzisko tapicerowane jest zaś trwałą oddychającą tkaniną. Prezentowana wersja BT KMD34 oznacza kolor zielony dla siatki Mesh na oparciu i tkaniny na siedzisku. Trwała, odpowiednio sprężysta pianka w siedzisku zapewnia wysoki komfort użytkowania nawet przy wielogodzinnej pracy.

Gwarancja: Fotel objęty jest 5 letnią gwarancją w systemie od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu. W przypadku usterki fotel jest od Państwa odbierany przez kuriera i dostarczany niezwłocznie po jej usunięciu,

Wymiary:

Film z prezentacją produktu:

Masz pytanie?

 • Skontaktuj się z nami! Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
  pon.-pt. w godzinach 9:00-17:00
 • siadam@siadam.pl
 • 71 72 99 999

Dostawa

Dostawa GRATIS!

Gwarancja

Fotel objęty jest pakietem "Dłuższa Gwarancja Plus", który wynosi 5 lat w systemie od "drzwi do drzwi" dla Państwa pełnego komfortu.

Opinie

Napisz opinię

Grospol krzesło biurowe Ergohuman Plus Elite BT KMD34 zielony

Grospol krzesło biurowe Ergohuman Plus Elite BT KMD34 zielony

Fotele Ergohuman to stabilne fotele ergonomiczne od lat wiodące prym w międzynarodowych sektorach handlowych. Dysponują wieloma rozwiązaniami ergonomicznymi, które troszczą się o wygodę Państwa pracy.

Termin realizacji: 1-3 dni robocze.

Produkty powiązane

Facebook

O sklepie

Szeroki asortyment krzeseł oraz mebli sprawia, że każdy Klient znajdzie u nas odpowiedni produkt.

Atrakcyjne ceny i profesjonalne doradztwo w wyborze, gwarantują satysfakcję z zakupów.

Znajdź swój ideał na SIADAM.PL ! Nie wiesz co wybrać ? Zadzwoń ! Chętnie doradzimy :)

System płatności obsługuje:
System płatności DotPay
Agencja digital marketing EACTIVE